English 
معرفی :  
 

این مجموعه در سال 1379 با هدف ارائه خدمات تخصصی وب سایت و امکانات جانبی آن فعالیت خود را شروع کرده که در سال 1381 با توجه به اهداف بلند مدت شرکت و زمینه فعالیت شرکت با نام تجاری آذران وب فعالیت خود را گسترش داد. امیدواریم با تکیه برکادر مجرب و متخصص خویش و مدیریت درست منابع انسانی و همچنین با استفاده از جدیدترین تکنیک ها و تکنولوژی های موجود در سطح جهان بتوانیم علاوه بر پاسخگویی کامل به نیازها و انتظارات و سلایق داخلی، نماینده شایسته ای از جامعه انفورماتیک کشور در سطح بین الملل باشیم.
اهداف کلی کارکنان این شرکت ارایه خدمات با کیفیت هرچه بیشتر سازگار با استانداردهای جهانی و قابل رقابت در تمام دنیا ، همگام با تکنولوژی روز،پشتیبانی بی وقفه ودر نتیجه فراهم آوردن آسایش خاطر مشترکین عزیز می باشد.

آذران وب توليد كننده اولین و تنهاترين و قوی ترین سیستم مدریت محتوا (
CMS ) در ایران بر اساس تکنولوژی ماژولار.(Web costumes Control)

داشتن وب سایت دیگر جزو تجملات و صرفاً داشتن یک آدرس دراینترنت برای شرکت ها، موسسات و اشخاص بشمار نمی آید، بلکه یک ابزار ضروری جهت اطلاع رسانی،خرید و فروش و غیره می باشد که بازدهی آن بخصوص در میان افراد و مدیران آگاه روزبه روز جدی تر می شود.

در طول یک دهه اخیر که که بر تعداد وب سایتها به شدت افزوده شده است،افردی که قصد راه اندازی وب سایت خود را داشته اند معمولاً انجام پروژه های خود را به یک گروه طراح می سپردند و این سنت در خیلی موارد بدلیل عدم آگاهی افراد از سیستمهای روز دنیا مانند
CMS همچنان ادامه دارد و علی رغم پرداخت هزینه ها و صرف مدت زمانی برای تکمیل پروژه معمولاً با عدم انطباق طرح با تصورات ذهنی خود روبرو می شوند و این تازه شروع مشکلات این افراد است چرا که به دلیل استاتیک بودن طرح، برای ایجاد کوچکترین تغیراتی در سایت خود می بایست با گروه طراح خود تماس گرفته و با پرداخت هزینه و صرف زمان مجدد این تغییرات را اعمال نمایند.

نکته پرواضح این است که وب سایتهایی که بروز رسانی می شوند از بازدید کنندگان بیشتر و در نتیجه منافع بیشتری برای صاحبان آن خواهند داشت، این بروز رسانی حتی توسط یک متصدی آشنا به تایپ نیز انجام پذیر خواهد بود.

اگر به ساختار وب سایت های مختلف نگاه کنیم، وجود تشابه بسیار زیادی را در بین آنها در خواهیم یافت، تشابهاتی از قبیل

اینکه همه آنها مجهز به یک منو (به شکل های گوناگون ) ویا تعدادی لینک و یا لینکهای زیر منو ، یک صفحه اصلی و صفحات فرعی الهام گرفته از صفحه اصلی، کلمه های کلیدی جهت معرفی به موتورهای جستجوگر و ... می باشند و تنها تفاوت آنها در طراحی ظاهري آنهاست. بسيار شاهد آن بوده ايم كه به دليل عدم دسترسي افراد به گروه طراحي سایت خود، به مشکلات متعددی برخورد نموده و حتی ناچار به طراحی پروژه خود از ابتدا توسط گروهی دیگر بوده اند یا بدلیل اینکه در حال مسافرت بوده اند امکان اعمال تغییرات اضطراری و یا اضافه نمودن امکانات و یا مطالب را در سایت خود نداشته اند. در مواردی که مدیریت وب سایت توسط بیش از یک نفر انجام می گیرد بحث اجازه دسترسی آنان به بخش های مختلف سایت پیش می آید، این یکی از مشکلاتی است که مدیران سایتها معمولاً با آن روبرو هستند و در مورد سایتهای بزرگ و پر محتوا این موضوع بیشتر خود نمایی می کند و در نهایت به اعتماد مدیر سایت به متصدی های کنترل بخش های سایت و یا مضاعف شدن وظایف مدیر سایت جهت کنترل کلیه بخش های سایت منجر خواهد شد.
مواردی که در بالا ذکر شد بخشی از چالشهایی است که وب سایت های طراحی شده به روش سنتی با آن روبرو هستند، اما امروزه نسل جدید طراحی وب سایت که در تمام دنیا از آن بخوبی استقبال شده استفاده(
CMS ( Content Management System می باشد که تنها بر روی تمامی این چالشها پوشش می گذارد، بلکه امکانات، کارائی و بازدهی بسیار بیشتری را برای وب سایتها به ارمغان می آورد.

یکی از محاسن مهم این نرم افزار استفاده آن توسط افراد مختلف می باشد که این امر بسیار موثر در رفع کاستیها و افزایش قابلیت های آن بر اساس خواسته یکی از افراد و در نتیجه بهره وری میان سایر افراد می باشد.

مبنای کار با این نرم افزار طوری در نظر گرفته شده است که حتی کم تجربه ترین افراد ( در حد آشنایی مختصر به تایپ ) نیز به راحتی قادر به استفاده از آن می باشند.

 

 
 
Copyright © 2012 AZARANDESIGN.COM All right Reserved Powered By AzaranWeb