English 
امکانات نرم افزار پرتال آذران وب
 


1
- ماژول ویرایشگر متن (Editor) :
اين ماژول محيطي ویرایشی با امکانات Microsoft word را در اختیار شما قرار می دهد.

2- ماژول اخبار (News) : اين ماژول به شما اين امکان را مي دهد که اخبار موردنظر را در گروههاي خبري مختلف درج نموده و برای هر گروه خروجي متفاوتي را جهت نمايش انتخاب نمایید.

3- ماژول فرم ساز (Form Generator) : با استفاده از این ماژول مي‌توانيد فرم های مختلفی را جهت دریافت اطلاعات از کاربر و ذخیره در دیتابیس ایجاد نمایید. همچنین امکان ارسال فرم به ایمیل مدیر و گزارشگیری مهیا خواهد بود.

4- ماژول فروشگاه (shopping) : با استفاده از این ماژول شما می توانید یک فروشگاه الکترونیکی با بهترین امکانات و پیشرفته ترین قابلیتها را در اختیار داشته باشید.

5- ماژول محصولات (products) : این ماژول بانک اطلاعاتی بخش محصولات پورتال می باشد. یعنی از طریق آن می توانید اطلاعات هر محصول را با هر تنوع و به هر تعداد در پورتال خود ارائه نمایید.

6- ماژول گالری (Gallery) : با استفاده از انواع خروجی های اين ماژول می توانید براي هر گروه تصوير، نمايش متفاوتي در نظر بگيرد.

7- ماژول مزایده و مناقصه (Auction & Tender) : این ماژول به شما امکان می دهد تا بانک اطلاعاتی مناقصات و مزایدات سازمان خود را نگهداری نمایید و موارد مورد نظر را از طریق پورتال خود عرضه کنید . به علاوه امکان دسته بندی و جستجو نیز برای این بخش طراحی و پیاده سازی گردیده است.

8- ماژول دفترچه تلفن (Address Book) : این ماژول شامل بانک اطلاعاتی تلفن ها و آدرسها و سایر اطلاعات مورد نیاز مشتریان و یا افراد مرتبط با یک سازمان یا یک مجموعه بصورت دسته بندی شده می باشد. از اطلاعات ثبت شده در این بخش، برای ارسال خبرنامه، SMS ها و ایمیل های گروهی استفاده می شود.

9- ماژول ثبت نام (Registration) : از این ماژول می توانید در صفحه ثبت نام (عضویت) و نیز برای مدیریت کاربران سایت خود (ورود از طریق وارد کردن Username و Password ) استفاده نمائید.

10- ماژول ارتباط با ما (Contact Us) : با استفاده از این ماژول بازدیدکننده می تواند با بخشهای مختلف سازمان ارتباط برقرار کند و نظرات خود را ارسال کند.

11- ماژول آرشیو اخبار (News Archive) : این ماژول تنظیمات مختلفی برای نمایش دادن اخبار ، در هر صفحه دلخواه از سایت ، در اختیار شما قرار می دهد. ازجمله امکان آرشیو اخبار :
- بر اساس تاریخ اخبار (از یک تاریخ تا یک تاریخ)
- بر اساس شماره خبر (از یک شماره تا یک شماره خاص)
- تعداد خبر از بالا جهت نگهداری و آرشیو سایر خبرها

12- ماژول خبرنامه (News letter) : این ماژول، ارسال خبر و همچنین ارسال تصاویر یا متون مختلف را برای اعضا، میسر می سازد.

13- ماژول آب و هوا (Weather) : سیستم آب و هوا این امکان را به شما می دهد که با انتخاب شهر خود آب وهوای شهر خود را به صورت دقیق از سایت www.weather.com دریافت و در سایت خود قرار دهید.

14- ماژول اطلاعات آماری (Statistic): این ماژول اطلاعات آماری بازدیدکنندگان را به صورت مختصر و کلی به بازدیدکنندگان نشان می دهد.

15- ماژول نظرسنجی (Vote) : این ماژول به شما امکان می دهد تا در پرتال خود، نظرسنجی آنلاین برگزار کنید. کلیه نظر سنجی های شما در یک بانک اطلاعاتی نگهداری می شود.

16- ماژول جستجوی داخلی (Search) : این ماژول امکان حیاتی جستجو ، برای پرتالی که درگاهی به مجموعه وسیعی از وب سایت های مرتبط است را فراهم می نماید. با این جستجوگر همه منابعی که پرتال درگاهی به آنها می باشد را در دسترس کاربران قرار می دهد.

17- ماژول ارسال و دریافت ایمیل و پیام کوتاه (Send/Receive SMS) : با راه اندازی سیستم  ارسال sms در پرتال، از امکانات زیر برخوردار خواهید شد :
- ارسال پیام کوتاه به صورت تکی و گروهی
- تحویل همزمان پیغام به تعداد زیادی از مشترکین
- ارسال پیام های تبلیغاتی (معرفی یک محصول)
- ارسال پیام های مناسبتی (مثلاً عید نوروز)
- ارسال پیام به مشترکین یک استان یا شهر
- ارسال پیام های تبریک و تسلیت
- ارسال مطالب زیبا و خواندنی به دوستان و همکاران
- دعوت از اشخاص برای شرکت در مراسمی خاص
- استفاده به عنوان رسانه در امور اطلاع رسانی
- ارسال پیام به کارمندان و مسئولین سازمان خود
- ارسال پیام تشکر به مشتریان ، توسط فروشنده

18- ماژول پرسش و پاسخ (Faq) : به كمك این ماژول مي‌توانيد به سادگي يك بخش پرسش و پاسخ در پرتال خود ايجاد نموده و مديريت نماييد. بخش پرسش و پاسخ يكي از مؤثرترين روشهاي برقراري ارتباط با بازدیدكنندگان و مشتريان است.

19- ماژول تبلیغات (Advertisement) : این ماژول جهت درج و نمایش آگهی های تبلیغاتی روی پرتال طراحی شده است و از امکانات آن می توان به گروه بندی نمودن تبلیغات ، نمایش گروهی خاص از  تبلیغات ، تعیین زمان و سایز تصاویر تبلیغات اشاره نمود.

20- ماژول استخدام (Employment) : برای مدیریت بخش استخدام پورتال یک سازمان می توان از این ماژول استفاده نمود. در این ماژول از طریق یک فرم الکترونیکی اطلاعات عمومی مربوط به متقاضی بصورت جداگانه دریافت و در نهایت تمام اطلاعات در بانک اطلاعاتی ذخیره می گردد.

21- ماژول نقشه سایت (Site Map) : این ماژول به کاربران پرتال این امکان را می دهد که پرتال را سریعتر شناخته و مطالب موردنظرشان را سریعتر بیابند.

22- ماژول ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) : با راه اندازی سیستم  ارسال ایمیل در پرتال، از امکانات زیر برخوردار خواهید شد :
- ارسال ایمیل به صورت تکی و گروهی
- تحویل همزمان پیام به تعداد زیادی از مشترکین
- ارسال پیام های تبلیغاتی (معرفی یک محصول)
- ارسال پیام های مناسبتی (مثلاً عید نوروز)
- ارسال پیام های تبریک و تسلیت
- ارسال مطالب زیبا و خواندنی به دوستان و همکاران
- دعوت از اشخاص برای شرکت در مراسمی خاص
- استفاده به عنوان رسانه در امور اطلاع رسانی
- ارسال پیام به کارمندان و مسئولین سازمان خود
- ارسال پیام تشکر به مشتریان ، توسط فروشنده

23- ماژول منوی عمودی (Vertical Menu) : منوهاي عمودي بصورت يک ماژول در صفحات قرار مي گيرد. اين مساله اين ويژگي را داراست که مدير پرتال بتواند منوهاي افقي را در هر صفحه که تشخيص دهد قرار دهد و از تکرار آن در همه صفحات جلوگيري کند چرا که جهت درج اطلاعات گاهي نياز است از همه عرض صفحه استفاده شود.
 

 

 
 
Copyright © 2012 AZARANDESIGN.COM All right Reserved Powered By AzaranWeb